Skontaktuj się z nami: +48 604 102 157
Strona domowa www: a.kolobrzeg.pl
 

Informacje

Informacje

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

1. Czym jest „Regulamin Wynajmu Apartamentów” ?

Regulamin Wynajmu określa warunki, na których można do konać rezerwacji i wynajmu apartamentu. Wynajem apartamentu jest równoznaczny z akceptacją tego Regulaminu, którego nasi Klienci są zobligowani przestrzegać.

2. Czy cena jest uzależniona od ilości osób w Apartamencie ?

Podana cena nie jest zależna od ilości osób przyjeżdżających do apartamentu, jednak w apartamencie nie może mieszkać więcej osób niż jest to podane w specyfikacji apartamentu.

3. Jak dokonać rezerwacji apartamentu ?

Należy postępować według poniższej instrukcji:

- Wybrać apartament, a następnie sprawdzić jego dostępność w terminie, który Państwa interesuje wykorzystując KONTAKT

- Dokonać wstępnej rezerwacji wykorzystując zakładkę REZERWACJA

- Po otrzymaniu maila potwierdzającego wstępną rezerwację, w ciągu 48h należy wpłacić na konto bankowe podane w mailu, bezzwrotną opłatę rezerwacyjną (około 30% wartości ceny wynajmu). Opłata zostanie odliczona od całkowitej należności za wynajem apartamentu płaconej po przyjeździe do apartamentu.

- Rezerwacja jest skuteczna z chwilą uznania rachunku bankowego. Po otrzymaniu zaliczki za rezerwację Klient otrzyma mail z potwierdzeniem rezerwacji i danymi kontaktowymi osoby odpowiedzialnej za przekazanie kluczy.

4. Jakie są formy płatności ?

Opłatę na poczet rezerwacji apartamentu (30%) należy uiścić przelewem na podane konto bankowe, natomiast pozostałą część w momencie zakwaterowania w gotówce.

5. Czy można regulować płatności kartą debetową lub kredytową ?

Obecnie nie akceptujemy płatności kartą. Jednakże w pobliżu apartamentów najczęściej znajdują się liczne bankomaty.

6. Czy można palić papierosy w apartamencie ?

W naszych apartamentach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Gościom palącym w mieszkaniu zostanie naliczona opłata za sprzątanie po dymie papierosowym. W przypadku, gdy w apartamencie jest balkon lub taras – to są to jedyne miejsca, gdzie można warunkowo palić, jednakże bez pozostawiania niedopałków i popiołu.

7. Czy można przyjechać ze zwierzakiem ?

W naszych apartamentach generalnie obowiązuje zakaz wprowadzania jakichkolwiek zwierząt, ale w niektórych apartamentach można zapytać o możliwość przywiexienia małego "pupila".

8. Gdzie mogę zostawić samochód ?

W okolicach apartamentów (do 200m) można pozostawić samochód na parkingach strzeżonych. Można też zaparkować samochód na najbliższej ulicy. Jednakże szczególnie w sezonie jest to nie lada sztuką.

9. Czy możliwe są tzw. późne przyjazdy?

Goście przybywający pomiędzy godziną 22:00 a 1:00 zobowiązani są do uiszczenia dopłaty w wysokości 40 PLN, którą pobierze osoba przekazująca klucze. W przypadku przyjazdów między godziną 1:00 a 7:00 należy uiścić dopłatę w wysokości 100 PLN. W przypadku przyjazdu pomiędzy godziną 23:00 a 7:00 prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z nami w celu sprawdzenia czy jest to możliwe.

10. Jakie są formalności związane z odbiorem kluczy do Apartamentu i zakwaterowaniem ?

- O ile nie ustalono inaczej, odbiór kluczy jest możliwy od godz. 13:00. Prosimy o kontakt telefoniczny z osobą przekazującą klucze przynajmniej godzinę przed przyjazdem.
- Przy zakwaterowaniu należy okazać wydrukowane potwierdzenie rezerwacji wcześniej otrzymane drogą mailową.
- Goście wypełniają Karty Meldunkowe i uiszczają Opłatę Uzdrowiskową za cały okres pobytu:

+ osoba dorosła - 3,00 PLN/dzień pobytu,
+ dziecko lat 7 - 1,50 PLN/dzień pobytu

11. Jak długo trwa doba w naszym Apartamencie ?

Doba w apartamencie zaczyna się o godz. 15:00 i kończy się dnia następnego o godz. 10:00.

12. Jakie jest wyposażenie apartamentu ?

Szczegółowa specyfikacja każdego apartamentu umieszczona jest na naszej stronie: kolobrzeg-apartamenty.net. Każdy z apartamentów wyposażony jest w pościel oraz ręczniki.

13. Jak należy opuścić apartament po zakończeniu pobytu ?

Należy zadzwonić dzień wcześniej do osoby odpowiedzialnej za klucze aby ustalić godzinę zdania apartamentu i otrzymać ewentualny zwrot kaucji. Jeśli nie ustalono inaczej – maksymalny czas opuszczenia apartamentu, to godz. 10:00.

14. Czy istnieje możliwość anulowania rezerwacji ?

W momencie anulowania rezerwacji lub nie odebrania kluczy w dniu przyjazdu zadatek przepada. Istnieje możliwość bezpłatnego przeniesienia rezerwacji na inną osobę. Patrz REGULAMIN

W przypadku, gdy macie Państwo inne pytania prosimy o KONTAKT.

Nie zwlekaj Zarezerwuj

Wyślij nam wiadomość ,który apartament wybierasz, podaj datę przyjazdu oraz wyjazdu, a skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy czy dany termin jest dostępny.

Waluty

  • trwa inicjalizacja, prosze czekac... Konkursy